Учитель року

Досвід роботи вчителя інформатики Старобільської гімназії Кобиляцького В.П., лауреата Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року -2017" 

у номінації "Інформатика"  


Поширення досвіду: На базі ЛОІППО 19.04.2018р. проведено обласний інструктивно-методичний семінар 

«Про підсумки 2017–2018 навчального року, підготовку до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з предметів природничо-математичного циклу» для керівників міських (районних) методичних об’єднань учителів природничо-математичних дисциплін та методистів міських (районних) методичних кабінетів (центрів): 

На секційному засіданні керівників районних та міських м.о. вчителів інформатики було розглянуто особливості проведення ДПА з інформатики в 9 класі в 2017-2018 н.р. та проведено майстер-клас «Розвиток інформаційно-цифрової компетентності учнів засобами сучасних інформаційно-комунікаційних технологій». На майстер-класі вчитель інформатики Старобільської гімназії Кобиляцький В.П. презентував свій досвід роботи з використання на уроках інформатики сучасних інтернет-технологій та мобільних пристроїв. Учасники секції також отримали практичні навички застосування цифрових засобів в навчально-виховному процесі.
З досвіду роботи: 

Комментариев нет:

Отправить комментарий